برنامه ریزی کنفدراسیون آسیا ناجوانمردانه است / پیروانی

تبلیغات

نویسنده : afshin shahryari
برنامه ریزی کنفدراسیون آسیا ناجوانمردانه است / پیروانی

,
تاريخ ارسال:19:31
دیدگاه ها:

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه ریزی مناسبی جهت لیگ قهرمانان نداشته است.

برنامه ریزی کنفدراسیون آسیا ناجوانمردانه است / پیروانی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ افشین پیروانی راجع به اینکه بعد از بازی رفت جهت تیم السد قطر کری خواند که در پایتخت کشور عزیزمان ایران این تیم را شکست خواهند داد، اظهار کرد: امیدوارم که فردا برنده شویم و این کری‌خوانی به حقیقت بپیوندد. بازی با السد سخت است ولی ما هم پرسپولیس هستیم و عالی ترین بازی خود را به نمایش می گذاریم تا این بازی را پیروز شویم. اوضاع تیم ما خوب است و همه بازیکنان از حساسیت و اهمیت بازی اطلاع دارند.

برنامه ریزی کنفدراسیون فوتبال آسیا ناجوانمردانه است

او راجع به برنامه پرسپولیس در مراحل بعدی گفت: ایرادی که از کنفدراسیون فوتبال آسیا می شود گرفت این است که برنامه بازی ما با دیدار حساس گروه A همزمان نیست و هنوز وظیفه تیم‌های اول و دوم گروه ما و آن گروه مشخص نیست. ما فردا بازی می‌کنیم و در گروه دیگر الجزیره و الاهلی ۲ روز دیگر بازی می‌کند و این جوانمردانه نیست که ما وضعیت‌مان فردا گروه دیگر بعد فردا مشخص شود.

برنامه ریزی کنفدراسیون آسیا ناجوانمردانه است / پیروانی

کنفدراسیون فوتبال آسیا باید این را در نظر می‌گرفت که بازی‌ها همزمان انجام شود. البته با تمام توان بازی می‌کنیم تا در گروه‌مان اول شویم، به این علت که تیم اول گروه ابتدا خارج از منزل بازی می‌کند و بازی دوم را در منزل انجام می‌دهد که ما تلاش می‌کنیم چنین شرایطی برای‌مان به وجود بیاید.

الاهلی و الجزیره مشخص می کنند کدامیک با ما بازی کنند

پیروانی راجع به این سؤال که دوست دارد پرسپولیس در مرحله بعدی با الجزیره مصاف بدهد یا الاهلی، گفت: ما دوست داریم در منزل هم بازی کنیم. هر دو تیم خوب و نیرومند هستند، ولی آنها مشخص می‌کنند که کدامیک باید با پرسپولیس بازی کند، چون وظیفه گروه آنها یک روز بعد از ما مشخص می‌شود.

او بیان کرد: اوضاع تیم خوب هست. از گروه‌مان صعود کردیم ولی بازی جهت هر دو تیم حساس هست. ما یک باخت برابر السد در قطر داشتیم و آنها تیم خوب و پرمهره‌ای هستند ولی ما هم پرسپولیس هستیم و برابر هواداران‌مان به دنبال ارائه یک بازی خوب و کسب پیروزی هستیم.

السد قطر نیرومند ترین تیم غرب آسیاست

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند تیم پرسپولیس بتواند برابر السد که نشان داده عالی ترین تیم گروه C لیگ قهرمانان است به پیروزی برسد یا نه، گفت: السد قوی‌ترین تیم غرب آسیاست. ما و السد از گروه‌مان صعود کردیم ولی تیم ما یک باخت بد برابر السد داشته هست. فردا باید یک بازی خوب داشته باشیم تا تیم بزرگ و پرمهره السد را شکست بدهیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه ریزی مناسبی جهت لیگ قهرمانان نداشته است.

حضور ژاوی و پورعلی گنجی منجر به استقبال تماشاگران می شود

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس راجع به تقابل بازیکنان این تیم با ژاوی که بازیکن بزرگی در دنیاست و مرتضی پورعلی‌گنجی، مدافع ایرانی این تیم اظهار کرد: پورعلی گنجی و ژاوی بازیکنان بزرگی هستند. پورعلی گنجی جهت تیم ملی ما زحمت زیادی کشیده و ژاوی هم بازیکن بزرگی در دنیا بوده است که به طور حتم تماشاگران زیادی را هم به ورزشگاه می‌کشاند. البته اگر ژاوی هم نبود، هواداران ما از حساسیت بازی باخبر هستند، چون ما می‌خواهیم با کسب پیروزی در گروه‌ خود رتبه اول بدست آوریم و به حمایت هواداران نیاز داریم.

درباره تمدید قرارداد ها بعد از بازی با السد قطر صحبت می کنیم

پیروانی در پاسخ به این سؤال که به نظرش با پیروزی برابر السد شرایط جهت تمدید قرارداد بازیکنان مهیا می شود یا نه! خاطر نشان کرد: در این باره اجازه بدهید فردا و بعد از بازی صحبت کنیم. همه دوست دارند در پرسپولیس بمانند و کلوب نیز همکاری می‌کند، ولی این سؤال را فردا بعد از بازی در نشست خبری جواب می دهیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: قرارداد بازیکنان | کنفدراسیون آسیا | افشین پیروانی | برنامه ریزی | پرسپولیس | هواداران | هواداران | بازیکنان | پیروزی | فوتبال | برنامه

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

مشاهده تگ ها:

صفحات سایت

       مطالب