تدابیر جالب بارسا جهت بازگشت سریع دمبله به تیم

تبلیغات

نویسنده : afshin shahryari
تدابیر جالب بارسا جهت بازگشت سریع دمبله به تیم

,
تاريخ ارسال:4:37
دیدگاه ها:

تیم فوتبال بارسلونا جهت خاص ای را تدارک دیده است.

به تیم" target="_blank">تدابیر جالب بارسا جهت بازگشت سریع دمبله به تیم

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،تیم فوتبال بارسلونا جهت این که عثمان دمبله ،مهاجم فرانسوی این تیم ،هرچه سریعتر بهبودی کامل برسد و بتواند در اسپانیا جا بیفتد، تدابیر خاص ای ،از جمله آشپز و محافظ شخصی جهت او در نظر گرفته است.
دمبله، تابستان امسال با مبلغ ۱۰۵ میلیون یورو از دورتموند به بارسلونا ملحق شد؛ ولی مصدومیت شدید او از ناحیه کشاله ران که نیازمند جراحی بود، باعث شد این بازیکن چند ماه حاشیه نشین شود.

عبارات مهم : بارسلونا – اسپانیا طبق ادعای موندو دیپورتیوو، کلوب بارسا بر این باوراست که دمبله هنوز با زندگی در اسپانیا خو نگرفته، به همین علت این کلوب تمام تلاش خود را به کار بسته تا این مهاجم ۲۰ ساله با زندگی در این کشور سازگار شود.
به همین علت بارسلونا جهت این که دمبله مراقب رژیم غذایی خود باشد و از فست فود پرهیز کند، جهت او آشپز شخصی، استخدام کرده است.
علاوه بر این،باشگاه بارسا با تقاضای این بازیکن جهت داشتن باربیکو در باغچه منزل اش موافقت کرده و جهت او باربیکیو مهیا کرده است.

بارسا جهت حفاظت از منزل دمبله جهت این بازیکن جوان محافظ استخدام کرده است . همچنن چند دکتر و فیزیوتراپ نیز به طور دائم در اختیار این بازیکن جوان قرار دارند تا به بهبودی او کمک کنند.
ظاهرا این تدابیر نتیجه بخش بوده است به طوری که دمبله روزیکشنبه توانست در تساوی صفر –صفر بارسا و ختافه ،دقایقی را جهت آبی و اناری ها به میدان رفت،هرچند نتوانست گلی به ثمر برساند.
انتهای پیام/

تدابیر جالب بارسا جهت بازگشت سریع دمبله به تیم

آشپز و دکتر مخصوص جهت دمبله

واژه های کلیدی: بارسلونا | اسپانیا | استخدام | بازیکن | زندگی | اخبار ورزشی | دنیای ورزش |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

مشاهده تگ ها:

صفحات سایت

       مطالب