امکان برداشت تا ۵۰۰ هزار تومان از عابربانک‌ها

تبلیغات

نویسنده : afshin shahryari
امکان برداشت تا ۵۰۰ هزار تومان از عابربانک‌ها

,
تاريخ ارسال:20:53
دیدگاه ها:

یک مقام مسئول در بانک مرکزی با اشاره به تمهیدات روزهای نهایی سال، گفت: زیاد کردن سقف پذیر است

امکان برداشت تا ۵۰۰ هزار تومان از عابربانک‌ها

یک مقام مسئول در بانک مرکزی با اشاره به تمهیدات روزهای نهایی سال، گفت: زیاد کردن سقف برداشت با توجه به شرایط نهایی سال و نیاز مردم تا سقف ٥٠٠ هزارتومان بصورت داخلی در هر بانک امکان پذیر است

افزایش سقف برداشت از عابر بانک ها

داوود محمد بیگی راجع به تمهیدات اندیشیده شده است از سوی بانک مرکزی جهت دو ماه نهایی سال، اظهار داشت: قطعا در ماه های نهایی سال، بانک ها، شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت و همچنین بانک مرکزی در حالت آماده باش قرار گرفته و شیفت های کاری نیز زیاد کردن می یابد.

وی افزود: در این دوماه توجه به حوزه های پرداخت و تراکنش ها زیاد مورد رصد و بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به ارتقا زیرساخت ها باشد، تغییرات مورد نیاز انجام خواهد شد.

امکان برداشت تا ۵۰۰ هزار تومان از عابربانک‌ها

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی در ادامه گفت:با توجه به موارد سال های گذشته، حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد زیاد کردن تراکنش وجود دارد و امسال هم قطعا چنین شرایطی داریم و تمهیدات مورد نیاز اندیشیده شده است است.

محمدبیگی همچنین راجع به زیاد کردن سقف برداشت در دو ماه نهایی سال، گفت: زیاد کردن سقف برداشت با توجه به شرایط خاص نهایی سال و نیاز مردم به وجه نقد، تا سقف ٥٠٠ هزار تومان بصورت داخلی در هر بانک در دستور کار است.

عبارات مهم : مرکزی – اداره

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com

واژه های کلیدی: مرکزی | اداره | خبر | اقتصادی |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

مشاهده تگ ها:

صفحات سایت

       مطالب