اسامی درگذشتگان + آتش سوزی در هتل زائران ایرانی در نجف

تبلیغات

نویسنده : afshin shahryari
اسامی درگذشتگان + آتش سوزی در هتل زائران ایرانی در نجف

,
تاريخ ارسال:20:45
دیدگاه ها:

در اتفاق آتش سوزی هتل ان در نجف اشرف، ۲ زن به نام های طاهره عالیخانی و گوهره احمدی به علت خفگی ناشی از دود گرفتگی فوت کردند و

ایرانی در نجف" target="_blank">اسامی درگذشتگان + آتش سوزی در هتل زائران ایرانی در نجف

در اتفاق آتش سوزی هتل ایرانیان در نجف اشرف، ۲ زن به نام های طاهره عالیخانی و گوهره احمدی به علت خفگی ناشی از دود گرفتگی فوت کردند و یک زن دیگر نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری هست. زائران این کاروان مربوط به استان مرکزی هستند.

آتش سوزی هتل محل سکونت زائران ایرانی در نجف

عبارات مهم : بیمارستان – ایرانیان

به نقل از شبکه سومریه، منابع عراقی روز یکشنبه از وقوع آتش سوزی در هتلی واقع در بخش قدیمی شهر نجف اشرف و وقوع حالات خفگی بین زائران ایرانی خبر دادند.در همین راستا، یک مرجع عراقی اعلام کرد که آتش سوزی در این هتل یکشنبه شب روی داده و بیش از ۱۳۰ زائر ایرانی که بعضی از آنها به علت دود و آتش دچار حالت خفگی شده است بودند از هتل تخلیه شدند.این مرجع که خواست نامش فاش نشود، افزود که تیم های آتش نشانی در حال مهار آتش سوزی هستند.

در همین حال، «آقایی» سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات گفت:

در اتفاق آتش سوزی هتل ایرانیان در نجف اشرف، ۲ زن به نام های طاهره عالیخانی و گوهره احمدی به دلیل خفگی ناشی از دود گرفتگی فوت کردند و یک زن دیگر نیز در حال حاضر در بیمارستان بستری هست. زائران این کاروان مربوط به استان مرکزی هستند.

این زائرین از طریق کاروانهای خارج از پوشش شرکت حج وزیارت به عراق اعزام شده است اند.این کاروان به صورت غیر رسمی از طریق یکی از هیأت استان مرکزی به صورت گروهی و در قالب بسته های ارزان قیمت اعزام شده است بودند.

آتش سوزی در اثر آتش گرفتن پرده ای که جنب بخاری یکی از اتاق های طبقه سوم هتلی در خیابان مدینه نجف اشرف قرار داشته، به وقوع پیوسته است.

اسامی درگذشتگان + آتش سوزی در هتل زائران ایرانی در نجف

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com /isna.ir

واژه های کلیدی: بیمارستان | ایرانیان | ایرانی | مرکزی | زائران | خبر | بین الملل |

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

مشاهده تگ ها:

صفحات سایت

       مطالب