نخستین حضور جادوگر در نیمکت سپید رود رشت ، تقابل ۲ دوست صمیمی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی

تبلیغات

نویسنده : afshin shahryari
نخستین حضور جادوگر در نیمکت سپید رود رشت ، تقابل ۲ دوست صمیمی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی

,
تاريخ ارسال:11:34
دیدگاه ها:

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال روز‌های پنج شنبه و جمعه با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود.

نخستین حضور جادوگر در نیمکت سپید رود رشت ، تقابل ۲ دوست صمیمی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ لیگ برتر فوتبال روز پنج شنبه و جمعه با برگزاری ۸ دیدار وارد هفته هجدهم می شود. استقلال به مصاف تراکتورسازی می رود و پرسپولیس هم پذیرای نفت تهران در است.

فولاد- سیاه جامگان/ ورزشگاه غدیر اهواز – ساعت ۱۵

تیم فولاد خوزستان هفته گذشته با برتری برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران توانست به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کند و جایگزین پارس جنوبی جم شود.

آزادی

شاگردان سعداوی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کرده و با برد برابر سیاه جامگان جایگاه خود را در جدول رده بندی حفظ کنند.

در آن سوی میدان، تیم سیاه جامگان هفته گذشته برابر سپیدرود رشت پیروز شد ولی همچنان با ۱۲ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

به هر حال شاگردان عنایتی قصد دارند دومین برد متوالی خود را در لیگ برتر کسب کنیم ولی کار سختی در اهواز دارند.

روح اله سیف الهی مقدم ، احمد مصطفی از سیاه جامگان و فرزاد جعفری از فولاد خوزستان محروم هستند.

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال روز‌های پنج شنبه و جمعه با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود.

محمد حسین ترابیان به همراه مهدی عالیقدر، حسین مرادی و جواد محمدی تیم داوری این بازی هستند و حیدر شکور هم ناظر بازی است.

پارس جنوبی جم- فولاد مبارکه سپاهان/ ورزشگاه تختی جم بوشهر – ساعت ۱۶:۵۰

تیم پارس جنوبی جم هفته گذشته برابر پیکان متوقف شد و رتبه دوم جدول رده بندی را به تیم فولاد خوزستان واگذار کرد.

شاگردان تارتار جهت باز بعد گیری رتبه دوم باید از سد فولاد خوزستان عبور کنند و امیدوار باشند که فولاد خوزستان برابر حریف خود پیروز نشود.

در آن سوی میدان، زرد پوشان اصفهانی هفته گذشته پیروزی پر گلی برابر پدیده کسب کردند. براین اساس آنها با روحیه بالا به مصاف پارس جنوبی جم می روند.

مایکل اومانیا، مجتبی لطفی و فرشاد محمدی مهر بازیکنان محروم پارس جنوبی جم هستند و رسول نوید کیا هم بازیکن محروم سپاهان است.

پیام حیدری، آرزوی بزرگ اسعدی، مهدی سیفی و روح اله شریفی قضاوت این بازی را برعهده دارند. حسین خانبان هم ناظر این بازی است.

نخستین حضور جادوگر در نیمکت سپید رود رشت ، تقابل ۲ دوست صمیمی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی

** بازی های روز جمعه ۱۵ دی :

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران _ تراکتورسازی تبریز / ساعت ۱۴:۳۰

تیم فوتبال استقلال با هدایت وینفرد شفر توانسته تا هفته هفدهم مسابقه های لیگ برتر ۷ برد ،۵ مساوی،۵ باخت ،۱۸ گل زده و ۹ گل خورده را در کارنامه خود به ثبت برسانند.

آبی پوشان پایتخت بعد از برد های متوالی در مسابقه های لیگ برتر با حضور سرمربی آلمانی اکنون با ۲۶ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارند.

استقلالی ها در هفته هفدهم مسابقه ها توانستند با نتیجه ۳ بر صفر استقلال خوزستان را شکست دهند و به همین منظور شاگردان شفر با روحیه بالا و با در نظر گرفتن شرایط بحرانی تراکتوری ها به دنبال کسب ۳ امتیاز بازی هستند.

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال روز‌های پنج شنبه و جمعه با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود.

آبی ها در صورت برد و کسب ۳ امتیاز برابر تراکتورسازی می توانند تا رده سوم جدول صعود کنند.

تیم فوتبال استقلال جهت بازی برابر تراکتورسازی سرور جباروف و روزبه چشمی را به علت ۳ اخطاره بودن در اختیار نخواهد داشت.

در طرفی دیگر شاگردان گل محمدی تا به اینجای مسابقه های لیگ برتر توانستند ۵ برد ،۵ مساوی،۷ باخت،۱۸ گل زده و ۲۰ گل خورده را به ثمر برسانند.

بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی با هدایت گا محمدی اکنون با ۲۰ امتیاز رده دهم جدول مسابقه ها را بدست آورده اند.

نخستین حضور جادوگر در نیمکت سپید رود رشت ، تقابل ۲ دوست صمیمی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی

تراکتوری ها با باخت برابر تیم پرسپولیس در هفته هفدهم در شرایط بحرانی قرار دارند و به همین منظور جهت خارج شدن از حاشیه نیاز مبرمی به کسب ۳ امتیاز برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران دارند.

گل‌محمدی و شاگردانش در دیدار برابر استقلال باید هر طور شده است به برد دست پیدا کنند تا از این شرایط بحرانی خارج شوند.

از طرفی کلوب تراکتورسازی هم با وجود نتیجه های ضعیف اولتیماتوم غیر رسمی را به گل محمدی داده که همین مساله می تواند شرایط این تیم پیش از دیدار با استقلال را بحرانی تر کند به چه دلیل که این روزها شایعات زیادی مبنی بر مذاکره کلوب تراکتورسازی با جواد نکونام و مصطفی دنیزلی به عنوان جانشین احتمالی گل محمدی به گوش می رسد.

از طرفی تیم تراکتورسازی مهدی کیانی را به علت محرومیت و امید عالیشاه را هم به علت مصدمیت در اختیار ندارد.

شاگردان گل محمدی در صورت کسب ۳ امتیاز برابر استقلال تا ۲ پله در جدول صعود می کنند و در صورت باخت برابر آبی پوشان یک تا ۲ پله سقوط خواهند داشت.

پرسپولیس- نفت تهران/ ورزشگاه آزادی – ساعت ۱۶:۳۰

سرخپوشان پایتخت هفته گذشته برابر تراکتورسازی تبریز پیروز شدند و صدر نشینی خود را در جدول رده بندی تثبت کردند.

البته بازی این تیم برابر تراکتورسازی با مسائل حاشیه ای همراه بود و هواداران دو تیم در ورزشگاه آزادی با هم درگیر و حتی چند لیدر این دو تیم هم دستگیر شدند.

به هر حال کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خیلی سریع رای این بازی را صادر کرد و طرفداران تیم پرسپولیس را به علت درگیری با تماشاگران تراکتورسازی با محرومیت مواجه کرد.

البته کلوب پرسپولیس قصد دارد بابت محرومیت هواداران خود اعتراض کند ولی بعید است این محرومیت در بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران لغو شود.

براین اساس سرخپوشان پایتخت بدون تماشاگران خود باید به مصاف تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بروند و به نظر می رسد آنها کار سختی برابر حریف خود ندارند.

در آن سوی میدان، تیم نفت تهران هفته گذشته برابر فولاد خوزستان شکست خورد و با ۱۳ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار دارد.

اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مدتی پیش پروانه حرفه ای مالکیت جهانیان را باطل کرد و این کلوب به یک شرکت دارویی سپرده شد.

نکته قابل توجه این است که عوض کردن و تحولات زیادی در کادر فنی تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داده است و تاکنون ۶ مرتبه جابه جایی در نیمکت فنی این تیم شاهد بودیم. احمد آل نعمه هم بعد از استعفای حجازی در برابر فولاد خوزستان هدایت تیم نفت را برعهده داشت.

در حال حاضر هومن افاضلی با حکم مالک تازه کلوب نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران به عنوان سرمربی این تیم گزینش شده است است.

تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در وقت مربیگری منصوریان برابر پرسپولیس پیروز شد ولی بعد از آن با هدایت ۲ مربی دیگر ۵ بار برابر تیم برانکو بازی کرده که هر ۵ بازی هم شکست خورده هست. توصیه قابل توجه این است که نفتی ها در این ۵ بازی حتی یک گل هم به پرسپولیس نزدند.

به هر حال هومن افاضلی دوست صمیمی برانکو شناخت خوبی از تفکرات سرمربی پرسپولیس دارد و باید دید تیم نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می تواند به ناکامی های خود برابر پرسپولیس با هدایت سرمربی تازه خود آخر بدهد یا ششمین شکست را برابر این تیم مجبور می شود.

علیرضا عزت کرامت بازیکن نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم به علت محرومیت قادر به همراهی این تیم برابر پرسپولیس نیست.

رضا مهدوی به همراه کمک هایش سعید قاسمی، جلیل شعرانی و پیمان فرخی مهر تیم داوری این بازی هستند و خداداد افشاریان هم ناظر این بازی است.

پدیده- صنعت نفت آبادان/ ورزشگاه ثامن مشهد ساعت ۱۴:۳۰

تیم پدیده مشهد هفته گذشته شکست سنگینی برابر سپاهان مجبور شد. این تیم قصد دارد شکست هفته قبل را برابر حریف آبادانی خود جبران کند ولی کار سختی برابر نفت آبادان پیش رو دارد.

در آن سوی میدان، تیم صنعت نفت آبادان هفته گذشته برابر نارنجی پوشان سایپا به برتری دست یافت. این تیم با ۲۴ امتیاز در رتبه ششم قرار دارد.

این تیم قصد دارد دومین برد متوالی خود را در لیگ برتر کسب کند ولی کار سختی در مشهد دارد.

محمد زبیر نیک نفس بازیکن محروم صنعت نفت آبادان در این بازی است.

وحید کاظمی به همراه تورج عیوض محمدی، علی اکبر عظیم پور و وحید صالحی تیم داوری این بازی هستند و بهرام مهر پیما هم ناظر بازی است.

ذوب آهن- پیکان تهران/ ورزشگاه نقش دنیا اصفهان ساعت ۱۵

تیم ذوب آهن اصفهان هفته گذشته با نتیجه ۱ بر صفر برابر گسترش فولاد تبریز پیروز شد. این تیم با ۲۳ امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد.

شاگردان قلعه نویی قصد دارند از میزبانی خود استفاده کنند و با برتری برابر پیکان جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

در آن سوی میدان، تیم پیکان هفته گذشته برابر تیم پارس جنوبی جم در ورزشگاه خانگی خود متوقف شد.

این تیم جهت اینکه همچنان در کورس قهرمانی بماند باید این بازی را پیروز شود ولی با حریف قدرتمندی مواجه است.

مهدی مرجان زاده، سعید علی نژادیان، یعقوب سخندان و احمد موسوی قضاوت این بازی را برعهده دارند، محمد علی فروغی هم ناظر بازی است.

سپیدرود رشت- گسترش فولاد تبریز/ ورزشگاه سردار جنگل ساعت ۱۵

تیم سپید رود رشت هفته گذشته برابر تیم سیاه جامگان شکست خورد. امید روانخواه بعد از این بازی از هدایت تیم سپیدرود رشت کنار گذاشته و علی کریمی جایگزین روانخواه شد.

به هر حال مسئولان سپید رود رشت امیدوار هستند که علی کریمی بتواند این تیم را از اوضاع بحرانی خارج کند.

با توجه به اینکه کریمی مدرک درجه ندارد، براین اساس به نظر می رسد مسئولان سپیدرود رشت، امامی فر را به عنوان سرمربی تیم خود به شرکت لیگ برتر معرفی کنند تا مشکلی به وجود نیاید.

در آن سوی میدان، تیم گسترش فولاد هفته گذشته برابر ذوب آهن شکست خورد. این تیم جهت جبران ناکامی هفته گذشته به سه امتیاز بازی برابر سپیدرود رشت نیاز مبرم دارد.

محمد حسین زاهدی فر به همراه کمک هایش محمد رضا ابوالفضلی، محسن سلطانی و حسن زمانی قضاوت این بازی را برعهده دارند. زاهد بحرینی هم ناظر این بازی است.

سایپا- استقلال خوزستان/ ورزشگاه پاس قوامین پایتخت کشور عزیزمان ایران ساعت ۱۶:۳۰

نارنجی پوشان سایپا هفته گذشته برابر صنعت نفت آبادان با سه گل مغلوب شدند. آنها قصد دارند این هفته جبران مافات کنند و با برتری برابر آبی پوشان اهوازی جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا ببخشند.

در آن سوی میدان، آبی پوشان اهواز هفته گذشته برابر تیم همنام تهرانی خود شکست سنگینی مجبور شدند. براین اساس آنها قصد دارند شکست هفته قبل را جبران کنند ولی کار سختی برابر شاگردان دایی پیش رو دارند.

روزبه شاه علی دوست از سایپا و وحید نامداری از استقلال خوزستان به علت محرومیت قادر به همراهی تیم خود در این بازی نیستند.

محمد رضا اکبریان، رحیم شاهین، علی دودانگه و علی میر غفاری تیم داوری این بازی هستند و رسول فروغی هم ناظر این بازی است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فولاد مبارکه سپاهان | فولاد خوزستان | فولاد تبریز | تراکتورسازی | پرسپولیس | ورزشگاه | استقلال | گل محمدی | پرسپولیس | پیروزی | خوزستان

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

مشاهده تگ ها:

صفحات سایت

       مطالب