علت زیاد کردن قیمت ۴۰ تا ۵۰ درصدی این روزهای خودروهای داخلی

تبلیغات

نویسنده : afshin shahryari
علت زیاد کردن قیمت ۴۰ تا ۵۰ درصدی این روزهای خودروهای داخلی

,
تاريخ ارسال:5:13
دیدگاه ها:

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه‌داران و فروشندگان ماشین پایتخت کشور عزیزمان ایران از دپوی خودروهای وارداتی از سوی بعضی شرکتهای واردکننده ماشین خبر داده و تاکید کرد که قیمت این محصولات باید کم کردن یابد.

علت زیاد کردن قیمت 40 تا 50 درصدی این روزهای خودروهای داخلی

رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان ماشین پایتخت کشور عزیزمان ایران از دپوی خودروهای وارداتی از سوی بعضی شرکتهای واردکننده ماشین خبر داده و تاکید کرد که قیمت این محصولات باید کم کردن یابد.

سعید موتمنی، رییس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان ماشین پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به علت زیاد کردن قیمت خوردوهای وارداتی می گوید:

برخی شرکتهای واردکننده ماشین با هدف زیاد کردن قیمت ها سایت فروش خود را بسته اند به همین علت عرضه در بازار ماشین به شدت کم کردن یافته و قیمت ها رشد شدیدی داشته است.

عبارات مهم : قیمت خودروهای وارداتی – خودروهای وارداتی
قیمت خودروهای وارداتی در حال حاضر نسبت به چند ماه گذشته به طور میانگین رشد ۴۰ تا ۵۰ درصدی داشته هست. شرکتهای واردکننده ماشین از چندی پیش عرضه این محصولات را متوقف کردند تا با تعیین وظیفه تعرفه های تازه واردات خودرو، این محصولات را با قیمت تازه ارز و تعرفه های تازه بفروشند در حالیکه این خودروها در گذشته و با قیمت ارز و تعرفه قبلی وارد شده است اند.

عرضه هر کالایی در بازار محدود شود قیمت آن زیاد کردن می یابد که دقیقا همین اتفاق جهت خودروهای وارداتی افتاده است.به عنوان مثال خودروی رنوکلئوس مدل ۲۰۱۸ که چند ماه پیش از سوی شرکت واردکننده به قیمت ۲۱۸ میلیون تومان پیش فروش می شد هم اکنون به ۲۹۸ میلیون تومان زیاد کردن یافته است.

متاسفانه نظارت درستی بر بازار ماشین وجود ندارد و شرکت های نظارتی باید شرکتهای واردکننده ماشین را ملزم به شروع عرضه محصولات با قیمت های مناسب کنند. در صورت عرضه ماشین در بازار قیمت ها متعادل شده است و کم کردن خواهد یافت.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع:isna.ir

علت زیاد کردن قیمت ۴۰ تا ۵۰ درصدی این روزهای خودروهای داخلی

واژه های کلیدی: قیمت خودروهای وارداتی | خودروهای وارداتی | نمایشگاه | وارداتی | محصولات | ماشین | بازار | ایران | میلیون

برای حمایت از ما لطفا کلیک کنید

دانلود

مشاهده تگ ها:

صفحات سایت

       مطالب

اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها